Ker sem imela za svoja leta ogromno gubic, sem se odločila za botoks
Imeti lepo napeto kožo v srednjih letih je nekaj najlepšega. Tako je obraz lep, napet in izgleda spočit in mlajši. To si želi vsaka ženska. Ker pa smo si ženske še kako zelo različne in včasih ne moremo vplivati na…